הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

תיקן גרמני

לרובנו הם עושים בחילה או גורמים לצרוח. תיקן גרמני מוכר במחוזות ארצנו אבל לא בבתים בהם מדבירי חברת צפע הדברות כבר ביקרו. התיקן מעדיף מקומות קטנים וחמים, ובמיוחד מקומות בהם קיימים שאריות מזון כגון מטבחים ומחסני מזון. לא נעים לפתוח את מגרת הסכו"ם ולמצוא מקק שעומד על מזלג.

תיקן גרמני מתרבה במהירות ולכן נדרשת הדברה מקצועית כדי לאתר את מוקדי המחייה שלו ולספק ריסוס רחב טווח על מנת למנוע כל אפשרות להתרבות באזורים אחרים. מקור השם תיקן נובע מצורת ההתרבות שלו: הנקבה מטילה ביצים לתוך תיק המונח בסביבת המחייה בו קיים מזון נגיש עבור צאצאיה העתידים לבקוע מהביצים שבתיק.

הדברת תיקן גרמני חייבת באישור משרד הבריאות

חברת צפע הדברות מבצעת הדברת תיקנים תחת הפיקוח הנדרש, ועושה שימוש בחומרים מאושרים בלבד על ידי הגופים האחראיים בנושא. ההדברה נותנת מענה גם לתיקנים הבוגרים וגם לנימפות ולביצים. חומרי הדברה חזקים נדרשים, אך משום שמדובר באזורי מחייה של בני הבית וחיות המחמד חשוב כי החומרים יהיו ידידותיים לסביבה.

מה יש לכם בבית- תיקן גרמני או תיקן אמריקאי?

ההבחנה בסוג התיקן חשובה משום שבישראל נפוצים גם התיקנים האמריקאים, וכל אחד מהם (תיקן גרמני ותיקן אמריקאי) דרוש טיפול שונה. מומחים מטעם חברת צפע הדברות מאבחנים את הצורך בכל בית, דירה, מחסן, משרד וכולי, ומבצעים הדברת ג'וקים בהתאם ולצמיתות. מדביר מטעם צפע הדברות מספק אחריות מלאה לביצוע אולטימטיבי. הדברה מחיר אטרקטיבי גם עבור הדברה לעסקי מזון.

חשוב לדעת!

חברת צפע הדברות זמינה במשך כל ימות השבוע ובכל שעות היום והלילה ומציעה שירותים נוספים: לכידת נחשים, הדברה כנגד דבורים, פרעושים, מכרסמים, ריסוס נגד נמלים (גם טופ ג'ל) והדברת של טרמיטים.

כל שירותי ההדברות בעלות נוחה ובשירות מקצועי, מהיר ואדיב

שווה לצלצל 1-800-450-455 צפע הדברות