הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

רשתות יונים

להיפטר מהמטרד אחת ולתמיד היא שאיפתם של דיירי בתי דירות, בנייני משרדים, בתים פרטיים בעיר ובכפר. יונים מהוות מטרד משמעותי. הרעש והריח הרע הנלווה אינם נעימים בלשון המעטה. כמו כן, יונים עלולות לשאת מחלות ומזיקים נוספים ולסכן מבחינה בריאותית את דרי הבניין.

רשתות יונים – פתרון אחד ממכלול פתרונות

רשתות יונים מהוות כיום את אחד הפתרונות היעילים ביותר בתחום. הרשתות מותקנות באזורים בהם היונים מקננות כגון פירים המשמשים לתליית הכביסה בבנייני מגורים גבוהים ו"שרוולי" בנייה נוספים כגון אזור המזגנים בבנייני משרדים. הרשתות עמידות כנגד כל מזג אוויר, מעוגנות בצורה חזקה ובטיחותית למבנה, מסוגלות לשרת את המטרה לכל אורך הבניין, כלומר נמתחות לגובה רב.

כאמור, רשתות יונים אינן הפתרון היחיד בתחום. בדרך כלל מתלווים גם דוקרנים באזורים בהם קיים הצורך ליצור סוג של הרחקה שלא יאפשר נחיתה נוחה ליונים. ניתן להתקין דוקרנים על גבי שולי מרפסות, אדני חלון וכדומה. חברת צפע הדברות בעלת ניסיון בתחום הרחקת ציפורים ויונים בפרט, מייצרת פתרונות בהתאם לצורת המבנה ולצרכים בשטח, מבצעת את עבודתה בפריסה ארצית וזמינה לשרות מקצועי, אמין, יעיל באחריות מלאה.

רשתות יונים – התשובה לאורח החיים של היונים

יונים נוטות לשוב אל המקום בו הן קיננו בפעם האחרונה בה התרחשה תקופת הקינון הקודמת. ההרגל אינו נעלם כל עוד בית הגידול שלהן מאפשר זאת, ולכן הרחקת יונים, אם נעשתה על ידי דוקרנים בלבד ועדיין לא צלחה, דורשת פתרון רחב יותר שלא יאפשר קינון חוזר. רשתות היונים מרחיקות את היונים ללא פגיעה בחייה וללא חומרי הדברה.

מטרה בסופו של דבר להבריח אותן לצמיתות והתקנת רשתות יונים מאפשרות הגנה על האזור לתקופה ארוכה, כלומר מועדי קינון חוזרים ונשנים על פני רצף הזמן. הפתרון נוח, יעיל, זמין ואפקטיבי ללא פגיעה בסביבה או באיכות החיים של האדם.

חברת צפע הדברות מספקת גם שירותי הדברת מזיקים מכל סוג בנוסף להרחקת יונים, בעלת תעודת מדביר בהתאם לתקנים של משרד הבריאות. כמו כן, החברה מטפלת גם במקרים בהם נדרשת לכידת נחשים.

מעוניינים בסביבה נקייה ממזיקים מכל סוג?

צפע הדברות - צרו קשר עכשיו 1-800-450-455