הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

ריסוס

מדבירי צפע הדברות מבצעים הדברה מקצועית באמצעות שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה (הדברה אורגנית) אם על ידי ריסוס ואם בדרכי הדברה נוספות כגון הדברה ביולוגית, הדברה אורגנית אקולוגית (שימוש באמצעים אלקטרוניים) וכלים נוספים המסוגלים לתת מענה לכל סוגי המזיקים כולל הדברת מכרסמים. חברת צפע הדברות פועלת תחת רישיון המשרד להגנת הסביבה על פי תקנים מוכתבים מחמירים. השירות מהיר והעלות מתאימה לכל כיס. מדביר מטעם החברה בעל תעודת הסמכה עדכנית.

ריסוס - מה הוא משרת?

אופן פעולה זה מצוין במקרים בהם לא ניתן להבחין במקור המזיק, כלומר ביתו, כמו במקרים הבאים: הדברת נמלים, הדברת ג'וקים, הדברת טרמיטים וכדומה. הריסוס יעיל גם כאשר המקור ידוע אך מדובר בכמות מזיקים רבה כגון הדברת פרעושים. ריסוס השטח מבוצע על ידי אנשי מקצוע הבקיאים באורחות חייו של המזיק. בתום הריסוס מקבל הלקוח מסמך פעילות מפורט, אחריות במקרה של הישנות התופעה והנחיות המיועדות לשמר את הסביבה נקייה לאורך זמן.

ריסוס

ריסוס המיועד להדברה ירוקה

הדברה ירוקה מאפשרת שימוש בחומרים שאינם מזיקים לסביבה, לחיות המחמד ולאדם (להבדיל מהדברה כימית), ולכן הינה מומלצת במיוחד. התרבות המזיקים, במיוחד אלה המצויים בתוך הבתים, אינה אפשרית לאחר ריסוס יסודי המבוצע בעזרת מדבירים מטעם חברת צפע הדברות. הציוד חדיש, השירות אדיב והתוצאות מוכחות על פני השטח.

החברה מעניקה שירות אפקטיבי עבור מוסדות ולקוחות פרטיים ומתאימה כל סוג ריסוס לסוג מזיק בהתאמה מלאה לאחר אבחון האזור. החברה פועלת בכל רחבי הארץ בשקיפות מלאה באשר למצב. לאחר הריסוס הראשוני המקום מאובזר באמצעים המסייעים לשמירה על רמת מזיקים נמוכה, אם בכלל.

הגיע הזמן שמישהו ישים לזה סוף!

רוצים הדברה עמידה לאורך שנים? רוצים להרגיש בנוח בבית ובחצר?

צפע הדברות - צרו קשר בטלפון 1-800-450-455

אנחנו כבר נדאג לכל מה שצריך!