הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

ריסוס נמלים

הנמלים נמצאות בבית ובחצר, אינן מסכנות את הסביבה אך מהוות מטרד הפוגם באיכות החיים. ריסוס נמלים בלתי מקצועי גורם להריסת הקן בחלקו ולתקופה קצרה של שקט, אבל לאחר זמן קצר שבות הנמלים, משקמות את הקן וחוזרות לאותם מסלולי תנועה ויוצרות מסלולים חדשים נוספים. חברת צפע הדברות מבצעת הדברת נמלים לצמיתות, ופועלת תחת הפיקוח של המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות.

ריסוס נמלים פעם אחת ולתמיד

שיטות העבודה של צוותי החברה נחלקות לכמה אפשרויות פעולה בהתאם לשטח ולצרכים. ריסוס נמלים מתבצע על ידי חומרים המותרים בחוק, בהשגחה קפדנית ובשימוש כל אמצעי הבטיחות הנדרשים על מנת לספק מענה מקצועי שאינו פוגע בסביבה אלא במטרד בלבד. חומרי הריסוס חודרים מבין המרצפות אל מקומות המסתור של הקנים ומשמידים את מלכת הנמלים, מעוז הקן. בצורה זו מושמדת קהילת הנמלים לצמיתות והקן חדל להתקיים.

אפשרות נוספת המתאימה עבור הדברת נמלים היא הצבת פיתיונות. מדביר מטעם החברה מציב פיתיונות לאורך מסלול ההליכה של הנמלים. אלה נישאים אל ידי הנמלים הפועלות היישר אל הקן והתוצאה כיליון סופי של המפגע.

הדברה ירוקה

אפשרות נוספת לטיפול בנגע הנמלים היא הדברה בשימוש בשיטות אלקטרומגנטיות. שיטות אלה גורמות לשיבוש המנגנון המופקד על יכולת ההתמצאות של הנמלים בשטח, והתוצאה בלבול ואי סדירות במהלך הפעולה השוטפת בהתנהלות חיי הנמלים. פעולה זו גורמת לנמלים לעזוב את אזור הקינון ולחפש אזורים אחרים.

ריסוס נמלים – אחריות ביצוע, הוכחות בשטח

חברת צפע הדברות פועלת בפריסה ארצית, מבצעת ריסוס נמלים בצורה יעילה רחבה וממוקדת לאחר סיור מקיף באזור המדובר (בתים, חצרות, עסקים, מחסנים, משרדים, חנויות ועוד), איתור הנגע או צוואר הבקבוק אליו מתנקזות הנמלים הפועלות (כאשר מדובר בקן מוסתר היטב) ומתן מענה מקצועי, יעיל ומהיר באחריות.

חברת צפע הדברות מבצעת הדברות לעסקי מזון בפרט ופועלת רק באמצעים המותרים בחוק לשמירה על בריאות הסביבה ולהגנת האדם. בנוסף מבצעת החברה הדברת תיקנים וכן הדברת טרמיטים לצמיתות.

מעוניינים בבית נקי מחרקים וממזיקים?

צרו קשר עכשיו עם חברה מובילה בתחומה, באחריות

צפע הדברות 1-800-450-455