הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

ריסוס נגד נמלים

רוצים בית נקי מנמלים? בכל פעם שאתם מרססים הן חוזרות לחגוג על השיש, לטייל על מרצפות המטבח ועל מדפי המזון בארונות המטבח? הפתרון חייב להיות לצמיתות, והוא יכול להתבצע באמצעות ריסוס נגד נמלים וסוגי הדברה נוספים העומדים בתקנים המחמירים של משרד הבריאות על ידי חברה בעלת תעודת מדביר עדכנית.

ריסוס נגד נמלים – אחת הדרכים לטיפול מקסימלי

הריסוס מתבצע לאחר שנציגים מטעם חברת צפע הדברות מגיעים לשטח וסורקים אותו. הסריקה מטרתה איתור הקנים ומסלולי ההליכה של הנמלים. במהלך הסריקה ניתנת תשומת לב לאופי המקום: מי מתגורר במקום ולמה הוא משמש (בית פרטי הכולל ילדים וחיות מחמד, חצר, עסקי אירוח ומזון וכולי), וזאת כדי לספק את הפתרון היעיל ביותר במקסימום זהירות נדרשת. ריסוס נגד נמלים מבוצע באזורי הקינון כאשר המטרה היא השמדת הפועלים והשמדת המלכה והביצים.

ריסוס נגד נמלים כחלק מהאפשרויות הקיימות

הדברת נמלים לצמיתות יכולה להתבצע גם על ידי הצבת פיתיונות ובשימוש בשיטות אלקטרומגנטיות. הצבת פיתיונות מבוצעת באמצעות מדביר העוקב אחר מסלולי הנמלים ומניח פיתיונות אותם אוספות הנמלים אל הקן. כתוצאה מכך חודר החומר לקן ומוגש למלכה ולנמלים. התוצאה מידית.

דרך נוספת לטיפול במפגע הנמלים היא שימוש באמצעים אלקטרומגנטיים. הדברה מסוג זה נחשבת ירוקה היות ואינה פוגעת באדם, בחי, בצומח ובקרקע. אמצעים אלו מייצרים שיבוש במערכת התפקוד של הנמלים הגורם לכאוס תפקודי. הנמלים עוזבות את האזור משום שאינן מסוגלות לתפקד בו כראוי.

אחריות, פריסה ארצית, זמינות גבוהה

חברת צפע הדברות מבצעת סוגים שונים של הדברות: הדברת צרעות, הדברת ג'וקים, הדברת מכרסמים וכאמור ריסוס נגד נמלים. כל טיפול נעשה באחריות מלאה לתוצאה, מלווה באמצעי בטיחות הכרחיים ועומד בתקנים בינלאומיים מפורשים. הפריסה ארצית, השירות מקצועי.

התקשרו עכשיו כדי לשמור על איכות חיים וסביבה נקייה מנמלים!

צפע הדברות 1-800-450-455