הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

ריסוס אורגני

מהו ריסוס אורגני? כדי לענות על שאלה זו חשוב להבין כי אין קשר בין חומר אורגני למידת הרעילות שלו. צמחים רעילים, לדוגמה, הינם אורגנים ושייכים לטבע, אבל מהווים סכנה עבור זן מסוים של חרקים, חיות ולעתים בני אדם.

ריסוס אורגני הוא למעשה שימוש בחומרים טבעיים שהמרכיבים שלהם הינם מרכיבים מהטבע ואין בחומר הסופי, בתרכיז או במוצק, חומרים כימיים. חברת צפע הדברות מבצעת הדברת חרקים, הדברת נמלים, הדברת תיקנים והדברות מסוגים נוספים על ידי שימוש בחומרים מאושרים בחוק בהתאם לתקנים מחמירים של המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

מהם המרכיבים של ריסוס אורגני?

הדברה ירוקה כוללת ריסוס אורגני, והמטרה היא פגיעה במזיק בלבד ללא פגיעה בסובב (אדם, חיה וטבע). לדוגמה: הדברת פרעושים שמבוצעת על ידי הצוותים של צפע הדברות נעשית באמצעות חומר הפוגע בפרעושים ואינו חודר ופוגע במי התהום באזור.

חומרים אורגניים, כאמור, מיוצרים מחומרים צמחיים כגון שורשים, קליפות וכדומה, חומרי טבע דוממים או חומרים מהחי הרחב כגון חיידקים וחרקים. נוכל למצוא שמנים שונים כגון שמן החרציות המשמש להדברה. במסגרת ההדברה הירוקה נוכל למצוא את ההדברה הצמחית אם כי הדעות שנויות במחלוקת ומיד נסביר מדוע.

האם כל ריסוס הוא ריסוס אורגני?

מדובר בחומר פעיל הנקרא פירטרואיד. זוהי נגזרת כימית של צמחים המבצעים סנתוז מסוים המגן עליהם מפני חרקים. יש מדבירים הקוראים לשימוש בחומר זה- הדברה אורגנית. הוא מותר לשימוש, מיועד להדברה ביתית, אין לו ריח והוא מתאים להדברת חרקים. הוא בעל רעילות נמוכה לבני אדם, אבל אין בו כלל מרכיב צמחי. למרות זאת, הוא משווק פעמים רבות כמוצר ריסוס אורגני-צמחי. אין מדובר במוצר פגום או אינו מותר בחוק, אבל אם הלקוח מעוניין בהדברה אורגנית בלבד המבוססת על צמחים, חשוב שיברר לגבי מרכיבי חומרי ההדברה.

מעוניינים בשקיפות לגבי טיב החומרים?

מעוניינים בשירות מהיר ויעיל תחת תקנים מחמירים?

צרו קשר עכשיו עם חברת צפע הדברות 1-800-450-455