הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

מלכודת עכברים

הצורך בפתרונות לבעיית המכרסמים בבתים, במסעדות ובאזורי תעשייה לייצור מזון יצר עם השנים מגוון פתרונות ביניהם מלכודת עכברים. המוכרות ביותר בשוק הינן מלכודת דבק לעכברים ומלכודת המשלבת קפיץ מתוח. לרוב נרכשות מלכודות אלו באופן עצמאי ומוצבות באזורים שונים בבית ללא צורך בחברת הדברות.

הציבור הרחב וחברות ההדברה נוטות להעלות את השאלה האם למושג הומניות יש מקום כאשר מדובר במענה עבור הדברת עכברים? הרחקת המזיקים נדרשת ללא צל של ספק משום שמדובר בסכנה לסביבה ולאיכות החיים של בני האדם, אך עדיין ניתן לבצע הרחקה והשמדה של מכרסמים על ידי חברת הדברה המבצעת את המטלה בצורה אחראית, מנוסה והומנית ללא התעללות מיותרת בבעל החי.

מלכודת עכברים – הדברה "ירוקה" כתחליף

החידוש המרענן ביותר הקיים בתחום ההדברות מחליף מלכודת עכברים במענה מקצועי ירוק ואיכותי. הדברה ירוקה מאפשרת הרחקת עכברים ללא פגיעה בחי ובאדם, ללא חומרים רעילים. החומרים הירוקים מוצבים באזורים שונים במרחב הנתון דוחים את העכברים וגורמים להם להתרחק מהאזור והתוצאה - אזור נקי ממזיקים.

מלכודת עכברים היא לא רק גבינה

על מנת לשמור על סביבה נקייה מעכברים וממזיקים נוספים יש לנקוט בכמה פעולות המונעות את התופעה. הדברת חולדות ועכברים נדרשת בצורה אינטנסיבית כאשר הסביבה מאפשרת מרחב מחייה נוח ומזמין עבורם. ביוב פתוח, אשפה פזורה, שאריות מזון בפח פתוח או בסביבה שהגישה אליה נוחה, שאריות מזון שאינן מפונות כראוי וסביבה מלוכלכת הן סיבות טובות להימצאות מכרסמים.

מלכודת עכברים הנסגרת ומותירה את העכבר חי יכולה להיות יעילה במסלולים אותם מבצע העכבר שהם על פי רוב לאורך קירות. מדביר צפע הדברות המגיע אל האזור המיועד לטיפול, מבצע סיור מקיף ואבחון המקום. בצורה זו הוא יכול לעמוד על מסלולי התנועה של המכרסם, לסווג את סוגו (חולדה/עכבר ומאיזה סוג) ולתת מענה מקצועי.

אף אחד אינו רוצה בית בו האורחים אינם קרואים ועדיין יושבים קרוב לצלחת

הצטרפו ללקוחות שנהנים ממרחב נקי ממכרסמים

צפע הדברות - צרו קשר 1-800-450-455