הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

מלכודת דבק לעכברים

היעילות של ביצועי חברת ההדברה מייצרת מרחב נקי ובריא למגורים. מלכודת דבק לעכברים היא אחת האפשרויות המוצעות לצרכן הישראלי כדי לטפל בנגע המזיקים המכרסמים. הדרכים הנוספות הניתנות לביצוע עבור הדברת מכרסמים ובמיוחד עכברים הינן מלכודות קפיץ, מלכודות דלי (כלי קיבול אליו מגיע העכבר לאחר שנתפס) ומלכודות שאינן פוגעות בעכבר.

רוב המלכודות מהוות מקור למוות בייסורים, והמלצת פעילי זכויות בעלי חיים היא להימנע משימוש בכלים אלה, במיוחד מלכודת דבק לעכברים. במקרה זה מדובר במגשית העשויה פלסטיק, קלקר או קרטון המלאה בחומר טבעי או סינתטי המהווה את מקור המשיכה לעכברים. החומר מושך את העכבר בשל הריח המסוים המאפיין אותו. הפיתיון הנמצא במרכז החומר מפתה את העכבר לעלות על המגשית. רגליו שוקעות בחומר בעת ההתקדמות, והניסיון לברוח גורם לגופו להידבק.

מדביר מוסמך יכול לשחרר את העכבר על ידי שימוש בחומר צמחי מסוים הגורם לניתוק גופו מהמגשית, אבל על פי רוב סובלים העכברים מפציעות בשל הניסיונות המרובים להשתחרר המלווים לא פעם בכרסום של עצמם וקריעת גפיים. מלכודת דבק לעכברים אינה מומלצת על ידי חברות ההדברה.

מלכודת דבק לעכברים אינה דרושה להדברה יעילה

חברת צפע הדברות מבצעת הדברת מכרסמים מכל הסוגים: הדברת עכברים, הדברת חולדות וכן הדברת מזיקים נוספים באופן שאינו מייצר סבל והתעללות למכרסם. הפתרון האידאלי להרחקת מזיקים היא פעילות אחראית המאפשרת טיפול ממוקד ומענה מהיר בכל נגע בהתאם לנדרש תחת התקנים של משרד הבריאות.

מלכודת דבק לעכברים – OUT, הדברה אלקטרונית – IN

מלכודת דבק לעכברים מוחלפת כיום בשיטות שונות ביניהן ההדברה אלקטרונית. מדבירי חברת צפע הדברות נעזרים במכשירים המפיקים צליל בעל תדר ייחודי שאינו נשמע על ידי בני האדם. העכברים השומעים את הצליל נרתעים ממנו ולכן מתרחקים מהמקום. בצורה זו נוצרת סביבת מגורים המוגנת מפני חדירה של מכרסמים.

חברת צפע הדברות בעלת ניסיון עשיר בתחום ההדברות בוחרת להתמקצע ולהתעדכן באשר לחידושים בתחום ההדברה. מדביר מטעם החברה הינו בעל תעודת הסכמה עדכנית וביכולתו להציע מגוון פתרונות הדברה למבנים, לבתים פרטיים, לעסקי מזון, לשטחים חקלאיים, חצרות ועוד. בבסיס השירות עומדת תודעת שירות גבוהה והביצוע אחראי ומקצועי.

מעוניינים בהדברה תחת התקנים של המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות?

צרו קשר עכשיו בטלפון 1-800-450-455

צפע הדברות