הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

לכידת נחשים

לוכד נחשים הוא התשובה היחידה לנחשים משוטטים. אין לתפוס את הנחש באופן עצמאי משום שייתכן ומדובר בסכנת חיים. מדביר מטעם חברת צפע הדברות מצויד בכל הרישיונות המתאימים, בידע ובניסיון כדי לתפוס את הנחש ולהרחיקו לצמיתות מאזור המגורים.

כיצד מתבצעת לכידת נחשים?

הסמכה של בעל מקצוע מחייבת מיומנות ושליטה באשר לסוגים השונים של הנחשים הקיימים בארץ. זיהוי מהיר של הנחש מאפשר פעולה נכונה ויעילה. התנהגות הנחשים יכולה להיות שונה, ההכשה משפיעה בצורה אחרת ואזורי המחייה והמסתור שונים.

אם לא זוהה הנחש על ידי הלקוח ואינו גלוי, לוכד נחשים מקצועי מבצע סיור מקיף ויסודי באזור על מנת לאתר סימני שתן וזחילה המעידים על סוג הנחש. לאחר סריקה יסודית מאתר מדביר מטעם חברת צפע הדברות את אזורי המחייה האפשריים, מחילות וביצים. לכידת נחשים דורשת לא פעם סבלנות והתמדה לצד הידע והניסיון.

לכידת נחשים 24/7

נחשים נוטים להתקרב לאזורי המחייה של בני האדם משום שהם נהנים מחורים ומתעלות המספקים להם חום ומסתור וממזון זמין (מכרסמים) נלווים. חברת צפע הדברות עומדת לרשות לקוחותיה במהלך כל ימות השבוע, בכל שעה. הזמינות בפריסה ארצית מספקת ביטחון מלא במיוחד ללקוחות המתגוררים באזורים כפריים מבודדים.

פעילויות מונעות

לכידת נחשים יכולה להימנע כאשר ננקטים כמה פעולות מנע. יש לשמור על סביבה נקייה מעשבייה גבוהה המזמינה נחשים. מומלצת הדברת עשבים באמצעות ריסוס, ומומלץ לפנות גרוטאות ופסולת מהחצר ומאזור הבית. חשוב לתחזק את מבנה המגורים, לאטום חורים ונקיקים, להחליף רשתות קרועות ולוודא סגירת דלתות וחלונות ללא רשת. חשוב לתת מענה לא רק לבית המגורים אלא גם למחסנים באזור הבית. אלה מוזנחים במקרים רבים, ומושכים את תשומת לב הזוחלים. כמו כן, מומלצת הדברת מכרסמים המהווים מקור מזון לנחשים.

אם הוכש אדם, יש לעקוב אחר ההוראות הבאות: חשוב לזכור את מראה הנחש כדי לתארו ללוכד הנחשים ולפנות את האדם שהוכש ללא טלטול האיבר. אין לחתוך ולמצוץ את האזור או להשקות במשקה חם את האדם שהוכש. יש לשמור על קור רוח ולהרגיע את האדם שהוכש.

חברת צפע הדברות מבצעת לכידת נחשים בכל יום, בכל שעה!

1-800-450-455

כדאי לשמור את המספר בהישג יד