הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

לוכד נחשים

אין צורך לחיות בפחד אם עבר נחש בסביבה. חברת צפע הדברות מבצעת לכידת נחשים באזורי מחייה פרטיים ומעניקה שירות מוכח לבתים פרטיים ומחסנים, בתים רבי קומות, בסיסי צבא, מועצות ועיריות, מוסדות ציבוריים, עסקים פרטיים ומפעלים בכל שעות היממה. לוכד נחשים מטעם החברה הינו מורשה בחוק, אמין, מקצועי ומהיר.

לוכד נחשים מוסמך 24/7

לכידת הנחש מתבצעת בצורה הומנית ללא שימוש ברעל (הדברה כימית). הנחש מורחק מהמקום ולא נעשה לו כל נזק. לאחר ביצוע ההרחקה מתדרך לוכד נחשים את בני הבית באשר לטיפולי המנע שיש לבצע על מנת לשמור על אזור נקי שאינו מזמין נחשים (טיפול בעשבייה, השלכת גרוטאות, השלכת פסולת ושאריות מזון, טיפול ברשתות קרועות ואטימת כוכים או חורי כניסה לאזורי מסתור ועוד). חברת צפע הדברות מבצעת גם הדברת עשבים הנדרשת כדי למנוע הישנות מקרה כגון זה.

לוכד נחשים

צעדים ראשונים לאחר איתור נחש

יש לשמור על המרחק מהנחש (לפחות שני מטרים). יש לשמור על קשר עין על מנת לוודא את מיקומו. אין לנסות ללכוד אותו באופן עצמאי! דרושים ידע מומחיות של לוכד נחשים מוסמך. מומלץ לצלם את הנחש או לזכור כיצד הוא נראה במקרה שיעלם (צבע, מבנה ראש ואורך), אך בשום פנים אין לסכן אדם עבור כך. יש להזעיק מומחה ללכידת נחשים ומוסמך בחוק, בעל תעודות ורישיון מתאים.

לוכד נחשים- לא רק הרחקה אלא גם הדברה

אנשי הצוות של חברת צפע הדברות עוברים הכשרות נרחבות בתחומי ההדברה והרחקה של מזיקים רבים נוספים. לחברה ניסיון עתיר שנים המוכיח עצמו בכל רחבי הארץ בתחום. החברה מתמחה באיתור המזיקים וביצוע הדברה ירוקה כנגד חרקים ומכרסמים כולל הדברת טרמיטים ופרעושים. אנשי הצוות מספקים תשובה מהירה ויעילה כנגד הרחקת יונים בצורה המונית ויעילה.

שלא תזדקקו, אבל אם עולה הצורך - טוב שהמספר על המקרר!

צפע הדברות - זמינות 24/7 בטלפון 1-800-450-455