הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

טופ ג'ל

אחד הפתרונות היעילים והמומלצים על ידי חברת צפע הדברות וחברות הדברה בכלל הוא שימוש בחומר הנקרא טופ ג'ל המיועד עבור הדברת נמלים. החומר אפקטיבי, ידידותי לסביבה, אינו מצריך הכנה מוקדמת כמו במקרה של ריסוס נגד נמלים. הוא נוח לשימוש ומאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. טופ ג'ל מתאים במיוחד כפעולת מנע לאחר ריסוס אינטנסיבי יסודי ראשוני, ומאפשר את הרחקת הנמלים מאזורים המועדים לקינון בבית.

טופ ג'ל ואתם מכוסים

ריסוס נמלים מבוצע באחריות מלאה תחת עמידה בתקנים של משרד הבריאות, אך לצד פתרון מקצועי זה ניתן למצוא גם את החומר- טופ ג'ל. כמה נקודות ג'ל באזורים המתאימים המאותרים על ידי מדביר מקצועי והבית מכוסה. החומר אינו נושא ריח לוואי ואינו מכיל חומרים רעילים כך שניתן לעשות בו שימוש בלי לפנות את תכולת ארונות המטבח והמזווה. החומר נמצא בתוך מזרק ממנו הוא מוזרק אל החללים המתאימים. זהו פיתיון מתחום ההדברה הגורם להשמדת הנמלים ובסיס הקן.

טופ ג'ל כחלק משלבי ההדברה

כאשר מדובר בבעיית מזיקים קשה מומלץ לבצע הדברה לבית ולעסקי מזון באופן הבא: שילוב בין ריסוס אינטנסיבי והדברה משלימה. הדברה מקצועית בבית מבוצעת לאחר איתור סדקים ומקומות אפשריים למסתור. לאחר פינוי, הדברה וייבוש החומרים שרוססו יש לטפל בסדקים ולתת מענה בנושא. לאחר אטימה יש לרסס בשנית את האזורים שנאטמו. ריסוס נקודתי מבוצע אם התגלו במשך הזמן נמלים חדשות / קנים חדשים. לאחר הריסוס מפוזר טופ ג'ל במקומות המתאימים. כמו כך, מומלץ לפזר חומר גרגרי באדניות, בגינות ובחצרות שתפקידו השמדת קני הנמלים.

שימוש בשדות מגנטיים להרחקת נמלים

שיטה מתקדמת המיועדת להרחקת נמלים היא מערכת אלקטרומגנטית הגורמת לשיבוש השדות האלקטרומגנטיים באזור בו היא מופעלת. הנמלים אשר מתמצאות בשטח על ידי שימוש בשדות מגנטיים חשמליים הנוצרים בבתים בשל מערכות החשמל הקיימות בו, אינן מסוגלות לתפקד כראוי ולכן נוטשות את האזור כדי לחפש נקודת ייחוס אחרת. המערכת אינה משבשת את פעולת המכשירים החשמליים בבית ואינה פוגעת באדם ובחי.

גם אתם לא מעוניינים בשיירות של נמלים על השיש?

צרו קשר לטיפול מהיר ואפקטיבי!

צפע הדברות 1-800-450-455