הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הרחקת ציפורים

מראה בעלי כנף הנעים יחד במבנה משולש או דוהים מעל פני האגם הינו יפהפה לעין המתבונן, אבל ציפורים ובמיוחד יונים המקננים מעל מרפסת הבית, פיר המזגנים או מתקן תליית הכביסה – זה כבר משהו אחר. הרחקת ציפורים נדרשת במצבים רבים כדי לשמור על איכות המחייה של בני האדם: סביבה נקייה, שקטה ובריאה למגורים. ריסוס במקרה זה אינו מועיל. אם כך, מה כן?

הרחקת ציפורים = כביסה נקייה מלשלשת וסביבה שקטה

במסגרת השירות הרחב עבור הדברת מזיקים, פועל מדביר מטעם חברת צפע הדברות כחלק מצוות המצויד בכלים מתאימים, בחומרים יעילים, באמצעי הגנה ובתעודת הסמכה המקנה את האחריות לביצוע מקצועי. פתרון אולטימטיבי לצמיתות קיים גם להרחקת ציפורים ובמיוחד עבור הרחקת יונים ממבני מגורים ומבני תעשייה כאחד.

השיטות השונות המוכרות בתחום הרחקת הציפורים מאפשרות פתרון לכל מצב. החברה בוחרת לעשות שימוש בכלים החדישים ביותר עבור לקוחותיה. ציפורים יכולות להיות נאמנות למקום הדגירה למשך שנים, ולכן אם שיטה אחת אינה יעילה חייב להתבצע שינוי בהתאם. מדביר מטעם החברה בקי באורחות חייהן של הציפורים ולכן פועל במקצועיות.

הרחקת ציפורים – דרכי פעולה אפשריות

הרחקת ציפורים יכולה להתבצע בשימוש בכלים שונים. רשתות יונים מקנות תשובה לאורך זמן. הרשתות מותקנות באזורי מזגנים וכביסה (פיר) במבנים רבי קומות וגם בנישות נוספות (מבנה הבניין משפיע על החלטת חברת ההדברות באשר להתקנת הרשתות).

כלי נוסף שנמצא יעיל עבור הרחקת ציפורים הוא הדוקרנים המותקנים על גבי אדני חלון, מרפסות, גגונים ואזורים נוספים המהווים חלק מאזורי הקינון של הציפורים. הפתרונות הללו מהווים אפשרויות הומניות המוגשות על ידי חברת צפע הדברות כמענה מקצועי ויעיל.

קיימת חשיבות להיערכות נכונה כנגד ציפורים בשטח. אבחון השטח מאפשר איטום במקומות הנכונים כדי לספק מענה קבוע. חברת צפע הדברות סורקת את האזור בצורה יסודית כדי לכוון לעשייה מיטבית ולמנוע מצבים בהם יבחרו הציפורים קינון באותו הבניין במיקום אחר כאשר מיקום קודם כבר טופל. שיטה נוספת להרחקת ציפורים היא שימוש במערכת המפיקה צלילים שאינם מפריעים לאוזן אדם אבל נחווים כלא נעימים לציפורים ובמיוחד ליונים.

צפע הדברות - הגיע הזמן ליהנות מאיכות חיים ללא לשלשלת ורעש!

צרו קשר בטלפון 1-800-450-455