הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברת תיקנים

הגו'קים (תיקנים) מלווים את האדם מקדמת דנא, נמשכים אל מקורות המזון, מסתתרים מאחורי ארונות, מכונות כביסה, מתחת למיטות, בין חפצים, במזווה המזון ובחדרי ארונות. התיקן מקיים מעגלי חיים קבועים ומתקיים גם באזורי מחסנים, במערכת הביוב ומוצא דרכו אל מגרות המטבח. הדברת תיקנים הינה בגדר הכרח כדי לשמור על בריאות הסובבים, שלא נדבר על התחושה הבלתי נעימה המלווה את המחשבה שהתיקן משמש דייר קבוע במסעדות ובבתים פרטיים.

הדברת תיקנים על ידי חברה מורשית

חברת צפע הדברות בעלת ניסיון בתחום הדברת תיקנים והדברות מזיקים נוספים כולל מכרסמים. החברה מהווה את התשובה החד משמעית להדברה איכותית ומקצועית בכל רחבי הארץ. צוות החברה מספק מענה רחב היקף לטיפול יעיל ולצמיתות עבור הדברת ג'וקים מזן גרמני ומזנים נוספים המוכרים בארץ.

הדברת תיקנים (תיקן גרמני)

התיקן הגרמני המוכר חי בשכנות עם התיקן האמריקאי. סביבת המחיה של הזנים הללו היא למעשה סביבת המחיה של בני האדם. ההתרבות של התיקנים מבוססת על שאריות המזון והמזון הנותר פתוח במזווה ובמגירות המטבח. כמו כן, ניתן למצוא ריבוי של מקקים בסדקים ובחורים המובילים אל צנרת הביוב.

סטנדרט גבוה של הדברה מבוצע תוך אחריות מלאה הכוללת שימוש בחומרים המבצעים את הפעילות ללא פגיעה בסובב כגון שימוש בדבק המכיל פרמון המותאם לזן המקק, ג'ל רעיל המונח באזורים אסטרטגיים וחומרי הדברה ידידותיים לסביבה המבוססים בין היתר על סינתזות של צמחים ללא חומר זרחני. ריסוס בקנה מידה רחב בעל יכולת פעולה לטווח ארוך מאפשר את השמדת הדור הנוכחי ואת הדור החדש הבוקע מתוך הביצים העמידות בפני חומרי הדברה. שיטת הפירוק הייחודית מאפשרת פעילות לאורך זמן ותוצאות יעילות לצמיתות.

חברת צפע הדברות מבצעת הדברת תיקנים וכן טיפול במוקדים בעייתיים נוספים כגון: הרחקת יונים, הדברת צרעות, נמלים וטרמיטים וכן הדברת מכרסמים ולכידת נחשים.

צפע הדברות - צרו קשר למענה מיידי להדברת תיקנים מקצועית

1-800-450-455