הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברת צרעות

אף אחד מאתנו אינו רוצה לגלות שהוא אלרגי לעקיצת צרעה צעד אחד מאוחר מדי. לשם כך יש צורך בטיפול ממוקד בשטח. הדברת צרעות הינה בגדר חובה במקרה בו עולה הצורך משום שמדובר במפגע שיש בו סיכון בריאותי עד כדי תוצאות חמורות מאוד.

חברת צפע הדברות, תודות לניסיון העשיר בתחום, מבצעת הדברת צרעות בכל רחבי הארץ במוקדים שונים, במהירות וביעילות, כדי למגר לצמיתות את התופעה ולמנוע סכנה לשוכני המקום. צוותי החברה פועלים בהתאם לתקנים ולהוראות של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה בעזרת חומרים העומדים בתקנים חמורים ואינם מסוכנים לסביבה ולאדם. הדברת צרעות נעשית בצורה אחראית תוך הרחקת כל גורם חי ושימוש באמצעי הגנה מקסימליים.

הדברת צרעות – מוות וחיים ביד העוקץ

אמנם מדובר בחרק מועיל משום שהוא ניזון מחרקים הפוגעים בצמחיית הגינה ובעיקר בשיחים ובעצים, אבל עקיצות מרובות או אלרגיה עלולים להוות גורמים מסוכנים. הצרעה, על פי רוב, תבנה את הקן במקומות סמוכים למגורי אדם כגון חלונות, תריסים, מזגנים, מרזבים, עליות גג וכל סדק או חריץ במבנה. בארץ נמצא את הצרעה המזרחית (הדבור הגדול) והצרעה הגרמנית. בשני המקרים מלכת הקן מקימה את הקן כאשר סיבי עץ הלעוסים ביחד עם אדמה ורוק מהווים את חומרי הגלם שלה. לקראת האביב הקן מוכן והיא מטילה את הביצים של דור הפועלות האחראיות על התחזוקה, המזון והטיפול בטורפים. המלכה מתפקידה להמשיך ולהטיל ביצים. קן ממוצע קוטרו 25 ס"מ והוא מכיל אלפי פועלות.

הדברת צרעות – אופן ביצוע

מומלץ כי הדברת צרעות תתבצע לאחר שקיעת החמה משום שהצרעות אינן פועלות בלילה, אך הדברה ממוקדת ומקצועית נותנת מענה מיטבי גם בשעות היום. ההדברה יכולה להתבצע על ידי פיתיון מורעל ולשם כך אין צורך לאתר את הקן, באמצעות ריסוס על הקן וגם על ידי עשן. כל מקרה לגופו וההחלטה מותאמת לשטח.

חברת צפע הדברות מבצעת גם הדברת מכרסמים, לכידת נחשים, הדברת עשבים, הדברת נמלים וכן הרחקת ציפורים. כך מקבלים כל חצר וכל מבנה את חבילת ההדברות המושלמת לאיכות חיים נינוחה תחת קורת גג אחת.

צפע הדברות - התקשרו עכשיו - 1-800-450-455

אחריות מובטחת!