הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברת עשבים

צמחייה שגדלה פרא עלולה לייצר סכנות מעבר לאסתטיקה הנפגמת: השתלטות של עשבים שוטים על צמחיית נוי, סכנת שרפה, מקום קינון ומסתור למזיקים, למכרסמים ולנחשים, חסימת התנועה, בעיות בניקוז המים בתקופת החורף ועוד. צפע הדברות, חברה המומחית בתחומה, מספקת מענה מיידי למטרד.

הדברת עשבים שוטים ביעילות ובמקצועיות

מדבירי החברה, המוסמכים לביצוע הדברה בשטחים פתוחים, בחצרות ובגינות הינם בעלי תעודת מדביר של המשרד לאיכות הסביבה ופועלים בהתאם לתקנות הברורות של משרד הבריאות. הניסיון בתחום והידע הדרוש מאפשרים לאנשי המקצוע מטעם חברת צפע הדברות לבצע הדברת עשבים תוך התמקדות בדרוש בצורה יעילה ובטוחה. החברה מבצעת הדברה לאחר תיאום ציפיות מקיף עם הלקוח ולוקחת אחריות מלאה על פעולותיה בתחום.

הדברת עשבים כנגד נחשים

חשוב לציין כי בתים פרטיים רבים סובלים מביקורים בלתי צפויים של נחשים ומזיקים נוספים בחצרות בהן העשבייה גדלה פרא. מומלץ להימנע מניסיונות לכידת נחשים באופן עצמאי. ניתן ליצור קשר עם החברה במהלך כל שעות היום והלילה במשך כל השבוע. לוכד נחשים מטעם החברה יגיע אל האזור במהירות ויבצע לכידה של הנחש באופן אחראי ומקצועי.

עבודה מקצועית עם תעודות

צפע הדברות מבצעת הדברת עשבים וריסוס בשימוש עם חומרים המוגדרים ירוקים כדי להבטיח את בריאות הסביבה, בני האדם וחיות המחמד. ריסוס מסוג זה מאפשר לאדמה הסופחת חומרים מטיבה, להמשיך להיות כר פורה עבור צמחיית הנוי הגדלה באזור.

יותר ממה שחשבתם עליו

חברת צפע הדברות מספקת גם שירותי הדברת ג'וקים, נמלים, צרעות, דבורים, טרמיטים, פרעושים ונותנת מענה מלא במקרים בהם עולה הצורך בהדברת מכרסמים כגון חולדות ועכברים (מלכודת עכברים, מלכודת דבק לעכברים או שימוש בטכנולוגיה מתקדמת המרחיקה עכברים על ידי הדברה אלקטרונית).

הצמחייה סבוכה בקיץ? החורף עדיין לא סיים את ביקורו אבל אתם רוצים להיערך נכון? צרו קשר ואיש מקצוע מומחה בתחום הדברת עשבים יגיע אל ביתכם להצעת מחיר נוחה.

צפע הדברות - התוצאות המדברות בעד עצמן! אחריות מובטחת 1-800-450-455