הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברת עכברים

הדברת מכרסמים הוא נושא שאין עליו עוררין. חולדות ועכברים מהווים סכנה לבני האדם ולחיות המחמד היות והם עלולים לשאת מחלות. כמו כן, הם עלולים לכרסם חוטי חשמל וטלפון ולפגוע גם בצנרת המים. אף אחד מאתנו אינו רוצה להתגורר עם דיירי משנה בבית, לא?

הדברת עכברים בראש שקט

חברת צפע הדברות מספקת הדברת עכברים וכן הדברת חולדות כחלק מהשירות המקצועי שהיא מעניקה בתחום ההדברה. מדבירים מטעם החברה מודעים לאורחות חייהם של המזיקים השונים (חרקים, זוחלים ומכרסמים) ומצוידים במגוון כלים המאפשרים מענה מהיר ויעיל בהתאם לצורכי הלקוח.

טיפול ממוקד וטיפול מונע – זה מה שנחוץ לכם

חברת צפע הדברות אינה עושה שימוש בחומרים רעילים עבור הדברת עכברים וחולדות העלולים לפגוע במערך החיים הקיים במקום. מעבר לאמצעים המוכרים: מלכודת עכברים, מלכודת דבק לעכברים קיימות אפשרויות אחרות המשרתות את המטרה ומונעות את הישנות הבעיה בחצרות, בבתים פרטיים, בדירות ובמחסנים.

הדברת עכברים בעזרת הדברה אלקטרונית

הדברה ירוקה היא הדברה המיודדת עם הסביבה ואינה גורמת נזק, גם לא לעכברים עצמם. הדברה זו עושה שימוש בנקודות החולשה של העכברים ומייצרת מצב של חוסר נוחות הגורמת להם לנטוש את המקום ולא לחזור. הדברה אלקטרונית נחשבת המילה האחרונה בתחום הדברת עכברים ומסתייעת במכשירים המפיקים צלילים בעלי תדר שרק העכברים שומעים. תדרים אלה גורמים להם לברוח. נשמע עתידני? ממש לא. ההוכחות נמצאות בשטח בבתים של עשרות לקוחות מרוצים. הדברת מכרסמים מסוג זה יעילה לאורך זמן ואינה דורשת דבר מלבד הצבה במקומות הנכונים ובדיקת תקינות סדירה.

צפע הדברות מבצעת גם הרחקת יונים, לכידת נחשים וריסוס יעיל כנגד תיקנים, נמלים ופרעושים.

השירות אדיב, המחיר אטרקטיבי, האחריות עלינו!

רוצים לישון בשקט? צרו קשר עם צפע הדברות בטלפון 1-800-450-455