הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברת נמלים

אחריות מלאה עבור טיפול מקצועי בתחום ההדברה מוגש בשירות אדיב ומהיר על ידי חברת הדברה צפע הדברות. מדבירים של צפע הדברות מבצעים הדברת נמלים בכל פינה בבית תוך הדרכה באשר להתנהלות הנכונה בהמשך. צוותי החברה מבצעים ריסוס נמלים על ידי חומרים שאינם מסכנים את הסביבה ואת בני הבית על ידי הדברה אורגנית (טופ ג'ל = ג'ל יעיל נגד נמלים וידידותי לסביבה) באחריות מלאה.

טיפולי מהיר ויעיל

הנמלה מתקיימת במושבות וניזונה מהקיים על פני השטח. בעת מחול הכלולות היא מסמנת את האזור המתאים למחייה על ידי סימון ריח המיוחד לה, וכך היא יודעת לחזור אל האזור המתאים. נמלה בוגרת מלמדת את הנמלה הצעירה את תוואי המסלול, ואם הוא נחסם בכוחה לייצר מסלול חלופי. לכן הדברת נמלים חייבת בטיפול במקור כולל טיפול בסביבה.

הדברת נמלים

הדברת נמלים מקצועית

הדברה של חברת צפע הדברות הינה הדברה ירוקה. בצמוד לתהליך יש לבצע ניקיון בסביבה וטיפול במוקדים בעייתיים כגון דרכי גישה נוחות לנמלים, אחסון מזון ופינוי אשפה. החומר המיועד לריסוס נגד נמלים רעיל עבורן אבל לא עבור הצומח והחי ואינו מהווה סיכון לבני אדם. הנמלים נושאות את החומר המיועד להדברה אל הקן גם אל המלכה והתוצאה השמדה סופית עד המקור, כולל.

הדברת נמלים – ותק וניסיון כולל אחריות מלאה

צפע הדברות בעלת ניסיון עשיר בתחום ההדברות ומעניקה מענה רחב גם במקרים בהם נדרשים גם  הדברת פרעושים, הדברת תיקנים (תיקן גרמני) וכן מכרסמים מסוגים שונים במוסדות חינוך, מסעדות, בתי מלון, מתנ"סים, מבנים רבי קומות, משרדים, מפעלים, בתים פרטיים וחצרות.

שירות הדברת נמלים ניתן על ידי אנשי צוות הפועלים תחת ביקורת ותקנים בינלאומיים וישראליים מחמירים ומספקים מסמכים הכוללים דו"ח מדויק לגבי החומרים ואופן ההדברה. העבודה מתנהלת בפריסה ארצית.

צרו קשר עוד היום כדי לנקות את האזור ממזיקים בטלפון  1-800-450-455