הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברת מכרסמים

הדברה חייבת בתקנים מוגדרים על מנת לתת מענה יעיל ויחד עם זאת לשמור על הסביבה ועל בריאות האדם. חשיבות אחריות הביצוע עלתה בשנים האחרונות בשל שימוש בחומרים רעילים וביצוע לקוי שגרמו לתוצאות בלתי מתוכננות. חברת צפע הדברות מומחית בתחום הדברת מכרסמים ופועלת על פי תקנים מורשים בלבד של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. כל מדביר בעל תעודת הסמכה עדכנית, והחברה ערה לחידושים בתחום כדי לתת מענה מקצועי ואחראי לאורך זמן עבור לקוחותיה.

הדברת מכרסמים בחומרים שונים

הדברת מזיקים מבוצעת על ידי שימוש בחומרים שונים בהתאם לנדרש. רעלים מאושרים בחוק, מלכודות פרומון, פיתיונות, הדברה ירוקה, ריסוס אורגני ועוד. הדברת מכרסמים מבוצעת על ידי מדבירי החברה בפריסה ארצית, והתהליך מבוצע באחריות מלאה לתוצאות לאחר אבחון מעמיק של האזורים הנדרשים להדברה.

הדברת מכרסמים

ההדברה מבוצעת לאחר זיהוי נתיבי התנועה של המכרסמים, איתור סימני הכרסום ואיתור המחילות והחורים. הדברת מכרסמים מסוגים שונים מבוצעת לאחר זיהוי המכרסם על ידי צורת הכרסום, הגללים ואלמנטים נוספים על ידי צוותי ההדברה המקצועיים כדי להתאים את הפיתיונות והחומרים הנדרשים למיגור הבעיה. הדברה מקצועית, כאמור, יכולה להתבצע על ידי אבקות, קוביות רעל באישור משרד הבריאות, שיקויים שונים ועוד.

הדברת מכרסמים מסוגים שונים

המכרסמים המצויים בסביבה האנושית מהווים מקור למטרד וסכנה בריאותית הם עכברים וחולדות. העכבר המצוי, חולדת העליות וחולדת החוף עלולים לגרום לנזקים שונים כגון פגיעה בכבלי חשמל, לכלוך בשל כרסום ורעש. הגללים מהווים סכנה בריאותית ונשיכת מכרסם כגון חולדה עלולה לגרום למחלת הדבר ולמוות בעטיה. פרעוש החולדה גם הוא מהווה בעיה בריאותית לאדם ולחיה, ומועבר על ידי מגע בגלליו או על ידי גירוד האזור בו עקץ הפרעוש.

אין ספק שהדברה מקצועית נותנת את המענה היעיל ביותר. חשוב לבצע מעקב והדברה תקופתית על מנת לשמר את הרחקת המזיקים. חברת צפע הדברות מלווה כל לקוח בהתאם לצורכי השטח כדי לאפשר לו סביבה נקייה ממזיקים ושקט נפשי בלילה.

צרו קשר לתיאום פגישה עם מומחים להדברה בעלי הסמכה בטלפון 1-800-450-455