הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברת מזיקים

מרחב הזקוק למענה מיידי של מדביר מזיקים חייב בטיפול. מדובר באיכות חיים ולעתים גם בסכנה בריאותית. חברת צפע הדברות מספקת מענה רחב עבור הדברת מזיקים וכן הדברת חרקים שונים באמצעות חומרי הדברה ידידותיים לאדם ולסביבה.

הדברת מזיקים – מקצועיות וידע, אחריות ואדיבות

ניסיון עשיר וידע נרחב מאפשרים למומחים מטעם החברה לבצע סיקור נרחב של השטח על מנת לאתר את מוקדי הבעיה ולהציג את הפתרונות האפשריים. השירות מוגש בשקיפות מלאה, הזמינות גבוהה והמחיר נוח. בחירת החומר להדברה היא החלטה שקולה הדורשת אחריות ביצוע ומעקב לאחר מכן. מדבירי החברה מלווים את הלקוח עד לתוצאות משביעות רצון. ההתחייבות היא לטווח ארוך עבור הדברת מזיקים יעילה.

הדברת מזיקים

סוגי הדברת מזיקים

הדברה ירוקה מתאימה להדברת נמלים, תיקנים, פרעושים, טרמיטים ועוד. הדברה זו מאופיינת בשימוש באלמנטים שאינם פוגעים בסביבה. הדברות מסוג זה מתבצעות במתחמים הומי אדם, בבתים פרטיים ובאזורים חקלאיים.

הדברת מזיקים אורגנית מבססת את פעולותיה על חומרים מהטבע (מן הצומח), על ידי שימוש בפורומונים ועוד. גם הדברה מסוג זה אינה פוגעת באדם, בחי ובצומח ואינה חודרת לירק ולפרי או לכל מזון אחר הנחשף אליה.

הדברת מזיקים ירוקה - הדברה אלקטרונית מסייעת במיוחד כאשר מדובר בהרחקה של מזיקים כגון מכרסמים ועטלפים. במקרה זה מבוצעת ההדברה תוך שימוש בתדר קול גבוה שאינו מורגש לאדם אך מורגש למזיק. הדברה אלקטרונית עונה על הצורך בהדברת חולדות, הדברת עכברים, הרחקת חתולים וכלבים, הרחקת יונים, הרחקת חולד ועוד.

הדברה כימית יעילה כנגד כל סוגי המזיקים, אך השימוש בה עלול להוות סיכון לשאר הסובבים. חברת צפע הדברות מבצעת הדברה ברישיון הגופים המפקחים והמאשרים על פי חוק בלבד. צרו קשר כדי לקבל מענה מהיר עבור כל סוגי המזיקים, כולל הרחקת יונים ושירותים נוספים בתחום.

1-800-450-455 אצלנו תוכלו לישון בשקט!