הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברת טרמיטים

טרמיטים מסבים נזק עצום לבית. חשוב האיתור, המעקב והטיפול המקצועי כדי שהטרמיטים לא ישובו לאזור המחייה המוכר להם. יש לשים לזה סוף לפני שיהיה מאוחר מדי. חברת צפע הדברות מבצעת הדברת טרמיטים על ידי ביצוע פעולות ידידותיות ובטיחותיות לסביבת החי והצומח. מדבירים מטעם צפע הדברות מוסמכים ובעלי רישיון הדברה על פי חוק. החומרים עליהם מבוססים ריסוס והדברת האזור עומדים בתקנים הבינלאומיים והישראלים.

הדברת טרמיטים – זנים שונים

בארץ מוכרים כמה זנים של טרמיטים המזיקים לעץ: טרמיט העץ, טרמיט הקציר וטרמיט הקרקע. מדביר מטעם החברה יבצע ניטור על מנת לזהות את האזורים הנזקקים בטיפול ויבצע התאמה בין סוג הטרמיט לחומר ולכמות הנדרשים תוך הזרקה למקום הנכון כדי לסלקו לצמיתות.

הדברת טרמיטים

שיטת הטיפול כוללת קידוח לטובת הזרקת החומר המיועד להשמדת הטרמיטים עד לכיליון מוחלט.

הדברת טרמיטים – תוצאות מקסימליות מובטחות

הדברת טרמיטים מבוססת על ידע המדביר בנוגע לאופן בו חיים הטרמיטים: הקן של הטרמיטים מצוי באדמה ממנו עולים הטרמיטים לפעולה. הפעילות מתרחשת תוך כדי שמירה על קשר קבוע עם מלכת הקן המתבצע על ידי שימוש בפרומון מופרש. פעולת המדביר מונעת את היווצרות הקשר הנדרש לקיום החיים של הטרמיט ולפעולתו. תהליך הדברת טרמיטים פוגע בטרמיטים הבוגרים, במלכת הקן ובדור ההמשך.

עוד בסל האפשרויות של שירותי החברה

חברת צפע הדברות מתמחה בהדברות מסוגים שונים המספקים מענה רחב לצורכי הלקוחות: הדברת מזיקים וכן הדברת מכרסמים (עכבר וחולדה), הדברת דבורים, צרעות, נמלים, ג'וקים (תיקן גרמני) ופרעושים. כמו כן מציעה החברה שירות 24/7 עבור לכידת נחשים וטיפול מקיף בעשבייה המהווה מקור משיכה למזיקים ולנחשים.

רוצים מאה אחוזי הצלחה באחריות?

לא רוצים לגלות חורים בריהוט העץ שלכם וכן רוצים לשמור על פרקט העץ וחיפויי העץ בבית?

צרו קשר עם נציגי צפע הדברות בטלפון 1-800-450-455 לא תצטערו