הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברת דבורים

קן דבורים בסמוך לבית ובחצר עלול להוות סכנה בריאותית לכל אדם, על אחת כמה וכמה עבור הציבור הרגיש לעקיצת דבורה. המודעות בטיפול נכון, יעיל, בטיחותי ולצמיתות הינה גבוהה כאשר מדובר בחברה מקצועית. צפע הדברות מבצעת הדברת דבורים על בסיס קבוע בפריסה ארצית. הידע והניסיון של אנשי הצוות משרתים את המטרה בצורה מיטבית וחד משמעית.

הדברת דבורים - מקצועיות בראש סדר העדיפויות

הדברת דבורים חייבת בציוד איכותי ועמיד המגן על חיי המדבירים. כמו כן, הטיפול בדבורים מאושר על ידי משרד הבריאות והמשרד האחראי על איכות הסביבה כדי לתת מענה שאינו פוגע בבני האדם ובחיות המחמד באזור, אך מצליח להרחיק את הנגע המסוכן. לא מומלץ לנסות ולטפל בקן דבורים בצורה עצמאית, וחשוב לדעת כי הדבורה אינה נטפלת לאדם אלא אם היא חשה מאוימת.

הרחקת דבורים

הדברת דבורים – כיצד?

למעשה הדבורה היא חיה מוגנת ואסור להשתמש בחומרי הדברה וריסוס על מנת לא לפגועה בה ולכן אסור בעצם להדביר דבורים אלא רק להרחיקם וזאת על ידי מדבירים מקצועיים בלבד.

עבור הדברת דבורים מקצועית נחוץ מדביר אחד או שניים. סיור היקפי מאפשר את איתור הקן. קנים יכולים להימצא בין ענפי עצים, בחורים ובסדקים בקיר, בחללים בתוך עצים ישנים, בפתחי תריסים, בעליות גג, במחסנים וכדומה. חשוב להבהיר כי חברת צפע הדברות מצוידת בתעודת מדביר מוסמך, פועלת בהתאם לתקנות ההדברה ועושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן בלבד. מומלץ לבצע את הרחקת הדבורים בתקופת הקיץ כאשר הן מתחילות במשימת בניית הקן.

אפשרויות אחרות העומדות בפני המדבירים הינם: פיתיונות (הדבורה מלקטת את הפיתיון ומביאה אותו אל הקן. בצורה זו המושבה כולה יורדת לטמיון) ומלכודות אותן ניתן להציב באזור (מלכודות אלו מכילות מזון המושך את הדבורה. כניסה למלכודת אינה מאפשרת את יציאתה). ברוב המקרים לא מוקם קן חדש באזור בו בוצעה הדברה מקצועית, ולכן מדובר בטיפול לצמיתות.

חברת צפע הדברות מבצעת גם הדברת צרעות, ריסוס נגד נמלים, הדברת חרקים, הרחקת ציפורים וכן לכידת נחשים.

השירות מקצועי באחריות מלאה ומוגש לכל המגזרים בפריסה ארצית

צפע הדברות - צרו קשר למענה מיידי 1-800-450-455