הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברות לעסקי המזון

אין ספק כי תחום האירוח ועסקי המזון מחייבים רמת סניטציה גבוהה. אף עסק אינו יכול להרשות לעצמו הימצאות של מקקים, חרקים, עכברים וחולדות בסביבת העבודה. מפגעים כגון אלה עלולים לגרום לסגירת העסק ולפגוע בריאותית בקהל היעד אם מדובר במסעדות, במלונות, בבתי קפה וכדומה. הדברות לעסקי המזון מבוצעות על ידי חברת צפע הדברות בפיקוח משרד הבריאות בהתאם לתקנים הנדרשים.

הדברות לעסקי המזון -  השקיפות היא חלק מהביצוע

חברת צפע הדברות מספקת מענה רחב לסוגים שונים של מזיקים כאשר בבסיס השירות עומדת רמת שקיפות גבוהה באשר לחומרי הריסוס. התקנים של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה דורשים תעודת מדביר בתוקף, הלקוחות מקבלים דוח מפורט לגבי טיב חומרי ההדברה בהם נעשה שימוש. אחריות הביצוע הכרחית, והטיפול מתנהל בתשומת לב מרבית כדי לתת מענה לצמיתות ללא פגיעה בסביבה.

הדברות לעסקי המזון הכרחיות להצלחת העסק

הדברת ג'וקים, הדברת חלודות, הדברת עכברים וכן הדברת נמלים חייבות להתבצע בצורה עקבית. הדברות לעסקי המזון הכרחיות עבור אישור הביקורת התקופתית המתבצעת על ידי פקחי משרד הבריאות. כדי לאפשר הדברה יעילה יש לעקוב אחר ההוראות הבאות בעת הריסוס הראשוני.

פינוי המקום ממזון ומציוד עד כמה שניתן כדי לאפשר למדבירי החברה גישה למקומות נסתרים. אם לא ניתן לפנות את האזור מכל הציוד, יש לכסות אותו (מכונות קפה, צ'יפסרים וכדומה). הגישה לאזורי המנועים של המקררים, מדיחי הכלים, תנורי האפייה ומכונות נוספות חשובה מאוד. ההדברה המתבצעת באזורים אלה מונעת קינון עתידי. לאחר הריסוס יש לנקות את האזורים המרוססים במים ובסבון לפני תחילת עבודה.

הדברה מקיפה לאחר ריסוס ראשוני

השמירה על אזורים נקיים ממזיקים אפשרית לאחר הריסוס הנוזלי הראשוני בצורה הבאה: שימוש במלכודות פירומון המושכות את המקק ומאפשרות מעקב אחר מזיקים, אם קיימים, ובג'ל ייעודי המספק מענה למקקים. כמו כן, מפוזרים באזורים מועדים פיתיונות ומלכודות עבור מכרסמים. בצורה זו האפקטיביות נשמרת לאורך זמן. המלכודות מוחלפות בהתאם לצורך תוך פינוי המכרסמים על ידי צוותי החברה.

הדברות לעסקי המזון - ליווי צמוד, מעקב שותף, ביצוע לצמיתות – זה מה שכל עסק צריך

צרו קשר עכשיו כדי לעמוד בתקנים של משרד הבריאות בטלפון 1-800-450-455