הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברה לבית

הדברה לבית דורשת כללי זהירות ברורים. ריסוס חייב להיעשות על ידי חברת הדברה מקצועית בעלת תעודת מדביר עדכנית העושה שימוש בחומרי הדברה בעלי תו תקן מחמיר של המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות. חברת צפע הדברות מספקת דוח מפורט ללקוח המכיל את שמות החומרים בהם נעשה שימוש ונתונים חשובים נוספים לידיעתו.

הדברה לבית – כללים חשובים ליישום

האוכלוסייה המוגדרת כרגישה במיוחד לתהליך ההדברה הינם ילדים, נשים בהיריון, תינוקות, אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות ומבעיות נשימתיות בפרט וחיות מחמד. שמירה על בריאות הנוכחים בבית מתבצעת באופן הבא:

נציג חברת ההדברה מגיע לסיור יסודי ומקיף בבית על מנת לאתר אזורי קינון, מחילות, סדקים ואזורים נוספים היכולים לשמש כ"מגורים" עבור המזיקים. כמו כן, נבדקים אלמנטים נוספים כגון צואה, שאריות מזון, סימני כרסום וכדומה על מנת לזהות את סוג המזיק הנמצא בבית. בצורה זו יכול המדביר להתאים את סוג החומר הנדרש להשמדת ולהרחקת המזיק המסוים.

לאור החלטתו באשר לחומר עמו הוא יבצע את ההדברה מתגבשת תכנית ההדברה הכוללת את הוראות הבטיחות עבור בני הבית בעת ההדברה ולאחר מכן. חלק מההוראות נוגעות באופן הניקיון הראשוני לאחר ההדברה, וזאת כדי לשמור על בריאות הסובבים וגם כדי להימנע מעשייה העלולה לפגום בתוצאות ההדברה.

הדברה לבית – סכנה שניתן להימנע ממנה

מומלץ לבצע בדיקה מעמיקה באשר למקצועיות של חברת ההדברה, ההסמכה והניסיון שלה. חברת צפע הדברות מבצעת הדברה בחומרים המותאמים לסביבת האדם בהתאם לתקני משרד הבריאות ומלווה את התהליך מתחילתו ועד סופו באחריות ובמקצועיות. בעת ההדברה יעזבו בני הבית את האזור אלא אם מדובר בביצוע הרחקת יונים או הצבת מלכודות במקרה של טיפול בחולדות ובעכברים. הדברת חרקים דורשת ייבוש של האזור ולכן מומלץ להמתין לפחות שעתיים (הנחייה באשר לזמן ההמתנה ניתנת בהתאם לחומרי ההדברה).

חברת צפע הדברות – להדברה מקצועית עם תעודות -  פריסה ארצית

לייעוץ ללא תשלום צרו קשר 1-800-450-455