הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברה כימית

אכן המלחמה נגד מזיקים הביאה את תעשיות ההדברה לייצור המוני של חומרים שונים כדי לספק תשובה מהירה ויעילה. במשך הזמן החל משרד הבריאות לקצץ את הכנפיים לחברות אלו ואחרות כאשר דובר בהדברה כימית הפוגעת באדם ובחי, והמשרד לאיכות הסביבה שיתוף עמו פעולה, ובצדק.

הדברת מזיקים היא חלק יומיומי מכל מרחב מחייה של בני אדם, החל מבתים פרטיים ועד למשרדים, הדברות לעסקי מזון ועוד. תחת כותרת זו נמצא את הדברת מכרסמים לצד הדברת חרקים (דבורים, צרעות, מקקים וכמובן ריסוס נמלים).

הדברה כימית, במה מדובר?

ההדברה הנפוצה ביותר בעולם היא הדברה כימית המסייעת להשמדת המזיקים ולסילוקם לצמיתות באמצעות חומרים רעילים. הבעיה היא שחומרים מסוג זה עלולים לפגוע באדם, בחי וגם בצומח. שימוש בחומרים שאינם מאושרים על ידי משרד הבריאות או הנחיות שאינן מועברות בצורה מיטבית לבני הבית על ידי חברת ההדברה עלולים לגרום לנזקים חמורים ביותר.

הדברה כימית יכולה להכיל את החומר DDT המתאים במיוחד להשמדת מזיקים (החומר פועל על מערכת העצבים של החרק). ה-DDT סלל את הדרך לרשימת מוצרים נוספת מאותה המשפחה. התוצאה הייתה סילוק המזיקים, אך עם הזמן הסתבר כי חרקים נוספים שאינם מזיקים לאדם, הושמדו באותה המידה. מעבר לכך התגלה כי קיימים חרקים המסוגלים לפתח חסינות מפני רעלים שונים ולכן המינון גדל. החומרים נספגו באדמה וחדרו לשרשרת המזון ביתר שאת. הדברה כימית אינה מתכלה אלא לאחר שנים רבות ורישומה מורגש במערכת האקולוגית.

תחליפים עבור הדברה כימית

חברות ההדברה החלו להשליך את יהבם על חומרים אחרים שענו על המטרה ולצד זה לא פגעו בסביבה. חברת צפע הדברות בעלת תעודת מדביר מוסמך מבצעת הדברה יעילה ואפקטיבית בפריסה ארצית על ידי שימוש בחומרים מאושרים בלבד בהתאם לתקנים של המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות.

צרו קשר להדברה יעילה ומקצועית -  צפע הדברות - 1-800-450-455