הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברה ירוקה

צפע הדברות דוגלת בעקרונות השמירה על הסביבה, ופועלת באופן מיטבי על מנת לבצע הדברת מזיקים תוך שימוש במוצרי הדברה ירוקה ושיטות הדברה ידידותיות לסביבה (הדברה אורגנית, הדברה ביולוגית). החומרים מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ועומדים בתקן של משרד הבריאות.

הדברה ירוקה – במה מדובר ?

צוות מדבירים של חברת צפע הדברות מבצעת הרחקה של מזיקים באמצעות שימוש בחומרים בעלי רעילות נמוכה שאינם פוגעים באדם, בצומח ובחיות המחמד. החומר אורגני ואינו מלווה בריח או בכל תופעת לוואי אחרת. החברה מבצעת הדברה ירוקה בשילוב אלמנטים מרחיקי מזיקים נוספים המסייעים לתהליך ומתאימים לכל בית, דירה, גידול חקלאי, אזורי אחסון מזון ועוד.

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה על ידי מערכת אלקטרונית

מערכת אלקטרונית נותנת מענה יעיל ומותאם לסביבה ולסוג המזיק. הרחקת המזיק פועלת במקרה זה על ידי השמעת קולות בטונים מסוימים (בתדר גבוה) שבני אדם אינם מסוגלים לשמוע, אבל גורמים למצוקה משמעותית למזיקים שונים. שיטה זו יעילה עבור הדברת חולדות, עכברים, עטלפים ועוד.

ריסוס אורגני

ריסוס בחומר אורגני מתבצע על ידי בעלי מקצוע מוסמכים מטעם החברה העושים שימוש בחומרים ירוקים, כלומר בעלי רמה נמוכה של רעל שאינו פוגע בסובב תוך דגש על התנהלות מוקפדת ואחראית. לדוגמה: טופ ג'ל עבור הדברת נמלים. פעולת ההדברה חייבת להתבצע בצירוף פעולות מנע מסוימות כגון איטום ושימור האשפה בצורה הנכונה. הדברה ירוקה מומלצת בשילוב עם הדברה של עשבים שוטים על מנת לשמר סביבה נקייה ולהקטין את מוקדי המשיכה למזיקים.

הדברה ביולוגית

שיטה זו עושה שימוש בשרשרת המזון ומבוססת על ידע ומחקרים שהתבצעו בתחום. המזיקים מהווים מזון עבור חרקים אחרים שאינם פוגעים בגידולים בשדות החקלאיים. בחירת סוג החרק, המינון והמעקב אחרי התהליך חשובים מאוד. ההדברה חייבת להיעשות בצורה מתוכננת ובאחריות.

חברת צפע הדברות מעניקה שירותים נוספים כגון לכידת נחשים, הרחקת ציפורים ועוד.

כדי ליהנות מסביבה נקייה ללא מזיקים צרו קשר עכשיו בטלפון 1-800-450-455