הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברה במרכז

אתם זקוקים לשירות הדברה במרכז, אבל מקצועיים של מומחים בתחום? אתם רוצים שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ובתוצאה מקסימלית? מתאימות לכם שיטות חדשניות ואתם אוהבים שירות אדיב ומהיר? חברת צפע הדברות מציע לכם שירות 24/7 במשך כל ימות השנה ברישיון משרד הבריאות בהתאם לתקן של משרד לאיכות הסביבה.

 

הדברה במרכז – אנחנו בסוד העניינים

 

שירותי הדברה במרכז של חברת צפע הדברות מגישים לכם את כל הדרוש בחבילה אחת מקצועית ואמינה. מדבירי צפע הדברות עושים שימוש בחומרי הדברה ירוקה, אורגנית וביולוגית. כל מקרה נבדק לגופו ומתודות השימוש נבחרות בהתאם למצב, לאזור, לטפיל או למזיק באחריות ללא כל עוררין. לאחר ריסוס או הדברה מוודא הצוות כי הושגו התוצאות הרצויות באזור המבוקש.

 

בסל השירותים של הדברה במרכז תמצאו

 

  • הדברת מזיקים: הדברת נמלים, פרעושים, טרמיטים, ג'וקים (תיקן גרמני בפרט), צרעות ודבורים. טיפול בבוגרים חיים ובמקור ההתרבות באופן גורף.
  • הדברת מכרסמים: עכברים, חולדות ומזיקים נוספים באמצעי הדברה מתקדמים.
  • החברה מבצעת גם הרחקת יונים באמצעים הומניים ללא פגיעה ביונה אלא הרחקתה במיידי.
  • הרחקה של נחשים ולכידתם בשירות לאורך כל שעות היממה במהלך בכל השבוע.
  • טיפול ממוקד בעשבייה שוטה ומתן הדרכה והנחיות בשטח לשמירה על סביבה מיטבית מרחיקת נחשים, מכרסמים ומזיקים נוספים.

 

הדברה במרכז של חברת צפע הדברות מתנהלת בתיאום מלא עם הלקוח. לאחר ביקור באזור המיועד לטיפול מוגש ללקוח מסמך חוזה ברור המקיף את אופן הביצוע, החומרים בהם יעשה שימוש, מועד הביצוע ומהלכו. המסמך מהווה אישור פעולה בשקיפות מלאה ללקוח ומלווה אותו במהלך תקופת האחריות הניתנת לאחר ביצוע ההדברה.

 

זקוקים להדברה בדחיפות? רוצים את הטוב ביותר אצלכם בבית ובחצר? צרו קשר עכשיו! הדברה מקצועית בעלות נוחה בטלפון 1-800-450-455