הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברה ביולוגית

כל הדברה חייבת בידע נרחב ובכלים מתאימים על מנת לבצע הדברה לצמיתות, זה ברור. חברת צפע הדברות מומחית בתחום הדברה ביולוגית ומופיעה ברשימת מדבירים המוסמכים של המשרד להגנת הסביבה. מדבירי החברה עושים שימוש בנוזלים ידידותיים לסביבה עבור ריסוס יעיל ללא פגיעה בצומח ובחי סביב.

הדברה ביולוגית – מינימום פגיעה, מקסימום אפקט

הדברה ביולוגית ממוקדת בעלת תו תקן הינה פעילות יזומה של מדביר במערכת האקולוגית הקיימת בשטח נתון על מנת להשמיד מזיקים ללא פגיעה בחקלאות. מדובר בשימוש באויבים הטבעיים של המזיקים בצורה שקולה ומחושבת על מנת לשמור על האיזון הטבעי הקיים באותה מערכת אקולוגית.

הדברת מזיקים בשטחים חקלאיים נעשית בפיקוח המשרד לאיכות הסביבה הפועל למען הדברה המשלבת גורמים נוספים לביצוע יעיל במינימום פגיעה. המשרד נוטה, כאמור, לשימוש באמצעי הדברה אקולוגיים.

הדברה ביולוגית לשטחי חקלאות, למשקים ולבתים פרטיים

יתרונה המובהק של הדברה ביולוגית הוא בכך שמדובר בטיפול משמיד ומונע המיועד באופן ספציפי למזיק עצמו. הטיפול בדרך כלל מבוצע בשלמות כמו שמתבצע על ידי הדברה כימית, אך ללא תופעות לוואי נלוות. חשוב להפריד בין הדברה טבעית, בה המענה למזיק כבר נמצא בשטח ועל כתפי חברת ההדברה מוטלת האחריות לשמר ולפקח על האיזון בינו לבין המזיק, לבין הדברה יזומה בה מופר האיזון של המערכת האקולוגית למען הטיפול הממוקד והשבתה למצב הטבעי לאחר ביצוע ההדברה.

עוד בסל השירותים של החברה

חברת צפע הדברות מבצעת הדברה יעילה גם בתחומים הבאים: הדברות לחלודות ולעכברים, לכידת נחשים (24/7), הדברת צרעות, דבורים, תיקנים, פרעושים ועשבים. שירות צפע הדברות מציע הדברה במחיר ללא תחרות ושירות אמין ואחראי המספק מסמך הדברה ללקוח (שם התכשיר, החומר וריכוזו, סוג הטפיל או המזיק) כולל שם המבצע ומספר היתר מורשה.

צלצלו לטיפול מהיר ואפקטיבי בשטח, בחצר, בגינה ובבית

צפע הדברות 1-800-450-455