הדברת מזיקים הדברה ירוקה
הדברת נמלים לוכד נחשים
הדברת מכרסמים הדברת דבורים
הדברת ג'וקים הרחקת יונים
הדברת טרמיטים ריסוס
הדברת פרעושים הדברה אורגנית

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית מספקת מענה להרחקת מזיקים בכלים ידידותיים לסביבה. חברת הדברה שמבצעת הדברה אורגנית נאמנה לשימוש בחומרים המיוצרים מצמחים בעלי רמת רעילות נמוכה מאוד לסביבה, ואין היא עושה שימוש בחומרים כימיים העלולים להזיק.

הדברה ירוקה – הדברה אורגנית

הדברה אורגנית משמשת עבור הדברת מכרסמים, הדברת חרקים וגם הדברת צמחים. אין ספק כי הדברה מסוג זה מקנה שלווה נפשית לבני הבית. חברות העושות שימוש בהדברות מסוגים שונים חייבות באישור משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה.

מה ההבדל בין הדברה אורגנית להדברה כימית?

הדברה כימית משרתת את המטרה היטב. החומרים המותרים בחוק משמידים את המזיקים ושומרים מפני חדירתם לאזור בשנית. התנהלות הולמת במהלך הריסוס (הרחקה מהבית, ניקיון האזור לאחר הריסוס בהתאם להוראות חברת ההדברה וכדומה) מקנים את הביטחון לשמירה על בריאותם של האנשים וחיות המחמד בבית. חסרונה הוא בכך שאין חומרי ההדברה מתפרקים במהרה אלא לאחר שנים רבות. הזיהום הוא זיהום סביבתי הפוגע באדמה ובמי התהום עקב חלחול החומר.

הדברה אורגנית עושה שימוש בחומרים המתכלים במהרה, אינם מזהמים את מי התהום ומעבר לכך אינם פוגעים באיכות האוויר אותו אנו נושמים. הדברה ירוקה זו ניתנת לביצוע על ידי חברת הדברות מוסמכת או באופן עצמאי. רשתות השיווק מציעות לקהל הרחב מגוון של חומרי הדברה, בחלקם ירוקים. חשוב כמובן להעניק תשומת לב מרובה לתווית ולעקוב אחר הוראות היצרן.

כיצד מבוצעת הדברה אורגנית?

הדברה אורגנית מבוצעת ברוב המקרים כמו הדברה כימית. חומרים המתאימים לסוג המזיק מפוזרים במקומות הנדרשים לאחר מעקב ראשוני המתבצע על ידי נציגי החברה. כמו כן, ניתן ייעוץ לגבי ההתנהלות העתידית ופעולות המנע הנדרשות על מנת למנוע הישנות התופעה.

תושבי הבית אינם נדרשים להמתין שעות רבות בטרם שובם אל ביתם לאחר ההדברה, משום שאין מדובר בחומרים המסוכנים לשאיפה. כמו כן, אין צורך לפנות את ארונות המטבח, המזווה או כל אזור אחר בו מאוכסן המזון לפני ביצוע ההדברה.

מעוניינים לטפל במזיקים בצורה מיטבית ללא פגיעה בסביבה? צלצלו עכשיו

צפע הדברות - 1-800-450-455